پرش لینک ها

صفر تا 100 در مورد فن زیلابگ Ziehlabegg آلمان

یکی از تولیدکنندگان معتبر فن در جهان شرکت زیلابگ است. مشتریان زیادی برای خرید Ziehlabegg فن هر روز، به سایت‌های فروش مراجعه می‌کنند تا درباره این فن بیشتر بدانند. در این مقاله ما شما را با نکاتی که در زمان خرید فن زیلابگ باید بدانید آشنا می‌کنیم.

"کمپانی

فن زیلابگ چیست؟

یکی از معتبرترین شرکت‌های تولیدکننده دستگاه‌های تهویه در جهان شرکت زیلابگ است. زیلابگ نه‌تنها دستگاه‌های تهویه تولید می‌کند، بلکه در صنعت خودرو نیز حضور دارد. فن محوری و فن سانتریفیوژ شرکت زیلابگ دو محصول پرطرفدار در تمام جهان است، به‌خصوص فن محوری که امروزه طرفداران خاص خود را داشته و در همه مکان‌ها دیده می‌شود.

تاریخچه کمپانی فن زیلابگ

«خلاقیت و نوآوری یک‌قدم جلوتر از آینده است» این شعار کمپانی هواکش زیلابگ به شمار می‌رود که در سال ۱۹۱۰، تأسیس شده است. این کمپانی از همان روز نخست توانست نگاه‌ها را به سمت خود متوجه کند و با نوآوری در محصولات، برند شماره یک تولید دستگاه‌های تهویه در جهان شود.

شرکت در ابتدا حق تولید توربین‌های آبی را به خود اختصاص داد و اختراع این نوع از توربین را به نام خود ثبت کرد، اما بعد از جنگ جهانی دوم، کارخانه به روسیه منتقل شد.

در سال ۱۹۴۷ مجدد این شرکت توسط دو برادر آلمانی به کشور منتقل و تولید دوباره آن آغاز گشت. تولید دستگاه‌های تهویه از سال ۱۹۷۳ شروع شد و امروز این شرکت در ۱۵ کشور خط تولید دارد.

خرید فن زیلابگ در ایران

ازآنجاکه زیلابگ یکی از پرفروش‌ترین محصولات تهویه در ایران است، فروشگاه‌های زیادی در حال ارائه این محصول در ایران هستند. اما برای خرید هواکش زیلابگ باید به دو نکته توجه داشته باشید. نکته اول وجود محصولات چینی در بازار است که تحت لیسانس آلمان به فروش می‌رسد و متأسفانه بسیاری از فروشندگان با بسته‌بندی مجدد تولیدات کارخانه چین، آن را به‌عنوان برند آلمانی در بازار می‌فروشند. این در حالی است که اصلاً نیاز به این کار نیست و محصول چینی به‌خوبی کیفیت آلمانی است و تحت لیسانس همان کشور تولید می‌شود.

مطلب دوم خدماتی است که شرکت فروشنده ارائه می‎‌دهد. شرکت تهویه توس به‌عنوان نماینده اصلی شرکت زیلابگ در ایران، علاوه بر آنکه صداقت را در کار خود قرار داده و محصولات را با برند اصلی به فروش می‌رساند، به‌عنوان رهبر اصلی بازار تهویه مشتریان خود را رها نکرده است؛ در صورت هرگونه خرابی، تجهیزات لازم را با وجود تحریم در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. فراموش نکنید دستگاه‌های تهویه مانند فن آکسیال، در صورت خرابی، باید یدک اصلی روی آنها قرار گیرد تا کیفیت اولیه خود را ارائه دهد؛ موردی که تنها توسط شرکت تهویه توس امکان‌پذیر است.

"نمایی

 

 

 

ویژگی‌های فن زیلابگ

در مورد ویژگی‌های fan زیلابگ باید خصوصیات دو نوع فن تولیدی این شرکت را مطالعه کرد. فن محوری و فن سانتریفیوژ زیلابگ هرکدام خصوصیات خاص خود را دارند که باعث می‌شود مشتری نسبت به خرید آن ترغیب شود.

ویژگی‌های فن محوری زیلابگ شامل موارد زیر است:

 • جنس پره‌های این نوع فن از آلومینیوم یا کامپوزیت بوده که موجب انتقال بیشتر جریان هوا می‌شود.
 • هزینه‌های عملیاتی این نوع فن به دلیل وزن کم و تکنولوژی ساده (اما کارآمد) بسیار پایین است.
 • قیمت این نوع فن نسبت به دیگر برندهای مشابه مناسب‌تر است.
 • نصب آسانی دارد و نیاز به تکنسین تخصصی نیست.
 • عمر این محصول نسبت به دیگر برندها به دلیل آلیاژ مقاوم آلومینیوم و مواد کامپوزیتی، بسیار بالا است.

 مهم‌ترین تولیدات هواکش محوری زیلابگ محصولات زیر است که خصوصیات ویژه آن را مشاهده می‌کنید.

مدل جنس پروانه اندازه جریان هوا فشار هوا
FC آلیاژ آلومینیوم ۲۵۰-۸۰۰mm ۳۶۵۶۵m۳ ۲۴۱-۸۷۰PA
FE۳ مواد کامپوزیتی ۳۵۰-۴۵۰mm ۵۶۴۳m۳ ۷۹-۱۴۷PA
FF مواد کامپوزیتی ۵۰۰-۹۱۰mm ۲۸۱۹۵m۳ ۱۱۷-۲۸۸PA
MAXventowlet مواد کامپوزیتی ۳۱۵-۱۴۰۰mm ۱۴۴۵۰۰m۳ ۴۷۹-۱۴۰۶PA
ZAPLUS مواد کامپوزیتی ۴۵۰-۱۰۰۰mm ۴۴۵۹۲m۳ ۰-۷۲۲PA

ویژگی‌های فن سانتریفیوژ شامل موارد زیر است:

 فن سانتریفیوژ زیلابگ، یکی از پرکاربردترین فن‌ها در بازار است. از این فن برای خنک‌سازی، کنترل دما، فناوری پزشکی و گیاهان صنعتی استفاده می‌شود و خصوصیات این فن عبارت است از:

 • جنس پروانه این فن‌ها از پلاستیک فشرده بوده که تغییرات دمایی -۳۵ تا+۸۰ را تحمل می‌کنند.
 • شکل تیغه‌ها سه‌بعدی بوده که کاهش صدا و افزایش حجم جابه‌جایی هوا را به دنبال دارد.
 • فن‌های سانتریفیوژ زیلابگ امکان استفاده در موبایل را نیز دارند که این به‌خاطر طراحی خاص فن است.
 • فن سانتریفیوژ زیلابگ راندمان بالای هفتاد درصد داشته و در محیط‌های مختلف نمایش قابل قبولی داشته است.

 

مزایا و محاسن استفاده از فن ziehlobeg

در کنار ویژگی‌های گفته شده باید به محاسن آن هم اشاره کرد.

 • کیفیت ساخت در فن زیلابگ EC بوده و با کمترین انرژی بیشترین راندمان از دستگاه گرفته می‌شود.
 • تنوع محصول در تولیدات فن زیلابگ بسیار بالا است، به‌خصوص در فن آکسیال که در مدل‌های دیواری، سقفی، رادیال تولید می‌شود.
 • هزینه خرید فن زیلابگ نسبت به برندهای مشابه کمتر است.
 • ضریب ایمنی فن زیلابگ IP بالاتر از متوسط است که به معنای عدم نفوذ آب و گردوغبار به داخل فن است.
Ziehlabegg فن
Ziehlabegg فن

کاربرد فن و هواکش زیلابگ

هواکش زیلابگ، در دو مدل محوری و سانتریفیوژ تولید می‌شود؛ لذا برای بررسی کاربرد این دو فن لازم است با نحوه کار این دستگاه‌ها آشنا شوید.

کارکرد هواکش محوری زیلابگ آلمان، به این صورت است که هوا در راستای محور موتور جابه‌جا می‌شود و از همان سمت هم خارج می‌شود. این فن در مکان‌هایی به کار می‌رود که فشار هوا پایین بوده و نیاز است جریان هوا با حجم زیادی جابه‌جا شود.

در فن سانتریفیوژ، هوا در جهت محوری وارد دستگاه می‌شود و در بین پروانه دور می‌خورد و در جهت عمود از دستگاه خارج می‌شود. کاربرد فن سانتریفیوژ زیبلاگ، برای مکان‌هایی است که هوا کثیف بوده و نیاز است آلودگی از محیط توسط دستگاه‌ها خارج شود.

کلام پایانی

فن زیلابگ یکی از باکیفیت‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین محصولات تهویه در جهان است. بیشترین خرید هواکش در محصولات هواکش محوری است که مشتریان خاص خود را دارد. اگر شما قصد خرید فن ziehlabegg را دارید این نکته را باید بدانید که این دستگاه در ایران در دو مدل آلمانی و چینی یافت می‌شود. خوشبختانه نظارت کمپانی زیلابگ روی محصولات خود بسیار بالا بوده و کیفیت فن زیلابگ چینی نیز هم‌پای برند آلمانی است. اگر قصد خرید هواکش محوری زیلابگ را دارید حتماً قبل از خرید راهنمایی کارشناسان تهویه توس را جویا شوید، آنها بهترین خدمت را در اختیار شما قرار خواهند داد.

زیلابگ یک حریف قدرتمند و با کیفیت به نام فن ای بی ام ebm آلمانی دارد.

یک دیدگاه بگذارید

پشتیبانی واتس اپ
پشتیبانی واتس اپ در خدمت شماست
سلام
به وبسایت رسمی شرکت تهویه توس خوش آمدید.
از طریق واتس اپ پاسخگوی سئوالات شما هستیم.